نفیسه مرشد زاده مهمان چای و داستان می‌شود

چای و داستان

نفیسه مرشد زاده مهمان چای و داستان می‌شود

نفیسه مرشدزاده سردبیر سابق مجله داستان همشهری و گردآورنده کتاب‎های «کآشوب» و «رستخیز» مهمان سی و سومین کارگاه چای و داستان است و به بازگویی تجربه‎های روایت‎نویسی دینی در مجموعه‎های «کآشوب و «رستخیز» می‎پردازد. 

«کآشوب» مجموعه‎ی 23 روایت از 23 نویسنده است که درباره محرم است و نشر اطراف در سال 1396 منتشر کرده و تاکنون به چاپهای متعدد رسیده است. «رستخیز» هم در ادامه «کآشوب» دربردارنده 24 روایت از نگاه نویسندگان درباره محرم و عاشوراست که تابستان 1397 منتشر شد.

سی و سومین کارگاه چای و داستان با حضور «نفیسه مرشدزاده» و نویسندگان کتاب‎های «کآشوب» و «رستخیز» عصر دوشنبه نهم مهرماه 1397 ساعت 18 در مدرسه اسلامی هنر برگزار می‎شود و به «بررسی تجربه روایت‎نویسی دینی» در مجموعه‎های «کآشوب و «رستخیز» می‎پردازد. 

مدرسه اسلامی هنر
۱۲ مهر ۱۳۹۷
صفحه اصلی/ اخبار / اطلاعیه ها
چای و داستانآموزش آزادرماننفیسه مرشد زاده
نوشته های مرتبط
گزارش کارگاه چای و داستان با حضور احمد دهقان
گزارش کارگاه چای و داستان با حضور احمد دهقان
احمد دهقان نویسنده «سفر به گرای 270درجه» در سی و پنجمین کارگاه چای و داستان از تجربه‎های داستان‎نویسی جنگ و رابطه و نوع تجربه زیسته جنگ با نوشتن داستان گفت و افزود: نویسندگان امروز به تجربه جدیدی رسیده‎اند و آثار خودشان را می‎سازند.
بررسی امکانِ رمانِ دینی
پنجاه و نهمین نشست تخصصی دراماتورژی قرآن کریم
بررسی امکانِ رمانِ دینی
پنجاه و نهمین نشست تخصصی دراماتورژی قرآن کریم موضوع: "امکانِ رمانِ دینی در سایه ی ارتباطِ نبی و نویسنده با تکیه بر قرآن" با حضور: آقای ابراهیم اکبری دیزگاه
نمایشگاه تصویرگری مدرسه اسلامی هنر
به همت معاونت آموزش آزاد و همکاری کافه هنر
نمایشگاه تصویرگری مدرسه اسلامی هنر
اولین نمایشگاه تصویرگری مدرسه اسلامی هنر از تاریخ 12 الی 26 آبان ماه در کافه هنر برگزار می گردد. این نمایشگاه حاصل آثار هنرجویان دوره تصویرگری تابستان 97 می باشد که در سطوح مقدماتی و پیشرفته از محضر استاد «مهرانه جندقی» استفاده بردند
گزارش نشست چای و داستان با حضور حسین دهباشی
سی و چهارمین نشست چای و داستان
گزارش نشست چای و داستان با حضور حسین دهباشی