فراخوان عکس با موضوع

دفتر ارتباطات بین‌الملل برگزار می‌کند

فراخوان عکس با موضوع "هنر و معماری اسلامی"


بدینوسیله به اطلاع می‌رساند که مدرسه اسلامی هنر در ادامه همکاری های خود با دانشگاه گوته فرانکفورت، اقدام به برگزاری نمایشگاهی مشترک از آثار عکاسی دانشجویان می‌نماید.

هدف نمایشگاه
این نمایشگاه که با هدف آشنایی اولیه دانشجویان و اساتید دانشگاه گوته با فضای هنر و معماری اسلامی ایران، در ماه نوامبر سال جاری در این دانشگاه برگزار خواهد شد، آثار عکاسی برگزیده دانشجویان مدرسه اسلامی هنر (موسسه آموزش عالی هنر و اندیشه اسلامی) و همچنین آثار عکاسی دانشجویان و اساتید دانشگاه گوته در جریان سفرشان به ایران، به نمایش گذاشته خواهد شد. لازم به ذکر است که تمرکز آثار بر تصاویر حرفه ای و هنری گرفته شده از ابنیه تاریخی ایران اسلامی خواهد بود.

در این راستا، دفتر ارتباطات بین‌الملل جهت بهرمندی دانشجویان محترم از این فرصت، اقدام به برگزاری یک فراخوان عکاسی می‌نماید. با توجه به فرصت محدود، از دانشجویان محترم تقاضا می‌شود هرچه سریع تر آثار خود را با توجه به شرایط آثار ارسالی که در ادامه بیان می‌گردد، تا پایان روز یک‌شنبه 22 مهرماه از طریق ایمیل به جناب آقای علوی (کارشناس ارتباطات بین المللی دانشگاهی) ارسال نمایند. 

شرایط آثار ارسالی:

- عکس ها می‌بایست از آثار و ابنیه تاریخی ایران اسلامی تهیه شده باشند.

- در این مرحله صرفا ابنیه شهرهای "تهران، قم، کاشان، اصفهان و شیراز" مورد نظر هستند. 

- آثار می‌بایست با کیفیت بالا و با قابلیت چاپ در قطع نمایشگاهی ارسال گردند. (هرگونه افت کیفیت و اصلاحات غیرحرفه ای موجب حذف اثر از مجموعه خواهد شد)

- صاحبان آثار برگزیده پس از اعلام، می‌بایست خلاصه ای از فعالیت ها و سوابق هنری خود را جهت کاتالوگ نمایشگاه ارسال نمایند.


مهلت ارسال آثار: 22 مهرماه

نحوه ارسال: alavi@isoa.ir
لطفا نام، شماره تماس و رشته تحصیلی خود را در متن ایمیل ذکر کنید.

نکته: صاحبان آثار برگزیده متعاقبا از طریق ایمیل در جریان ادامه روند نمایشگاه قرار خواهند گرفت.

در صورت داشتن هرگونه سوال، با ایمیل مذکور یا شماره 02537830782 (داخلی 233) در تماس باشید.

مدرسه اسلامی هنر
۱۷ مهر ۱۳۹۷
صفحه اصلی/ اخبار / اطلاعیه ها
بین المللفراخوانعکاسیهنر اسلامیمعماری اسلامیدانشگاه گوته