آغاز ثبت نام دوره بین المللی حکمت هنر اسلامی

دفتر ارتباطات بین الملل برگزار می‌کند

آغاز ثبت نام دوره بین المللی حکمت هنر اسلامی


دفتر ارتباطات بین الملل، پس از برگزاری دو دوره بین المللی حکمت هنر اسلامی و دوره ها و کارگاه های هنری مختلف، با حضور بیش از 50 استاد دانشگاه و دانشجویان و هنرجویان خارجی، اقدام به برگزاری سومین دوره حکمت هنر اسلامی می‌نماید. در این دوره هشت روزه که در شهرهای تهران، قم، کاشان و اصفهان برگزار خواهد شد، مدرسه اسلامی هنر میزبان اساتید و دانشجویان هنر و مطالعات اسلامی از کشورهای آمریکا، انگلستان، رومانی، پاکستان و گامبیا خواهد بود. 

طبق روال دوره های گذشته، در این دوره نیز ظرفیت محدودی جهت ثبت نام دانشجویان ایرانی فراهم گردیده که متقاضیان می‌توانند درخواست خود را برای شرکت در دوره ارسال نمایند و پس از برسی رزومه ها، با توجه به ظرفیت محدود، تعدادی از داوطلبین جهت شرکت در دوره دعوت خواهند شد.

معرفی دوره:

سومین دوره بین المللی حکمت هنر اسلامی، در تاریخ 4 شهریورماه 1397 در شهر تهران آغاز خواهد شد. در این دوره اساتید، دانشجویان و هنرجویانی از سراسر دنیا شرکت خواهند داشت و با بهره مندی از محضر برترین اساتید حکمت، عرفان و هنر اسلامی، به فراگیری مبانی حکمت هنر اسلامی خواهند پرداخت. این دوره هشت روز به طول خواهد انجامید که 3 روز اول در تهران،  یک روز در شهر مقدس قم، یک روز در کاشان و 3 روز پایانی در شهر تاریخی اصفهان برگزار خواهد شد. در پایان دوره، به شرکت کنندگان گواهی رسمی شرکت در دوره از سوی مدرسه اسلامی هنر اعطا خواهد شد.

 نکته: این دوره تماما به زبان انگلیسی برگزار خواهد شد و شرکت کنندگان بایستی قادر به درک مطالب و مکالمه و ارائه مطالب خود به این زبان باشند. بدین منظور برای تعیین سطح داوطلبین، یک تست شفاهی زبان انگلیسی از ایشان گرفته خواهد شد.

هزینه شرکت در دوره:

جهت شرکت در دوره و بهره مندی از کلاسها، مبلغ 500 هزار تومان از شرکت کنندگان دریافت خواهد گردید. لازم به ذکر است که در صورت تمایل شرکت کنندگان به استفاده از امکاناتی نظیر غذا، هتل و حمل و نقل، هزینه آن جداگانه از ایشان دریافت خواهد شد.

 نکته: دانشجویان و هنرجویان مدرسه اسلامی هنر، شامل 20% تخفیف در هزینه شرکت در دوره خواهند بود.

 

زمان بندی و مهلت ثبت نام:

دوره بین المللی حکمت هنر اسلامی، از 4 تا 11 شهریور برگزار خواهد شد و داوطلبین برای ثبت نام و ارسال مدارک تا اول شهریور فرصت دارند. پس از آن، پذیرفته شدگان می‌بایست با واریز هزینه دوره، ثبت نام خود را قطعی کنند و در تاریخ 4 شهریور جهت حضور در مراسم افتتاحیه در موزه ملک تهران، حاضر شوند.

نحوه ثبت نام:

علاقمندان می‌توانند با مراجعه به این صفحه در وبسایت دوره های کوتاه مدت مدرسه اسلامی هنر، ریز برنامه های دوره را مطالعه کرده و در جریان جزئیات آن قرار گیرند و در انتهای صفحه، با استفاده از گزینه Register فرم ثبت نام را تکمیل و با ضمیمه کردن رزومه، عکس پرسنلی و آخرین مدرک تحصیلی خود، درخواست شرکت در دوره را ثبت نمایند. 

همچنین با توجه به تعطیلات تابستانی مدرسه اسلامی هنر (23مرداد الی 2 شهریور) تقاضامند است پس از تکمیل و ارسال فرم، حتما با ایمیل s.soltanpour@isoa.ir و یا شماره تلفن 09112162404 در ارتباط باشید.

مدرسه اسلامی هنر
۱۹ شهریور ۱۳۹۷
صفحه اصلی/ اخبار / اطلاعیه ها
بین المللحکمت هنر اسلامیدوره بین المللیدانشجویان