معاونت آموزش عالی


معرفی معاونت

موسسه آموزش عالی هنر و اندیشه اسلامی، با برگزاری شش رشته کارشناسی ارشد با عناوین فلسفه هنر، حکمت هنر اسلامی، پژوهش هنر، تاریخ هنر جهان اسلام، مطالعات معماری ایران و ادبیات نمایشی و یک رشته در مقطع دکتری با عنوان حکمت هنرهای دینی فعالیت خود را در زمینه آموزش عالی و تحصیلات تکمیلی پیگیری می‌کند.
طی یک تفاهم‌نامه علمی با دانشگاه ادیان و مذاهب، برگزاری رشته های فلسفه هنر، حکمت هنر اسلامی (در مقطع کارشناسی ارشد) و حکمت هنرهای دینی (در مقطع دکتری) که متعلق به این دانشگاه می‌باشد، به عهده موسسه آموزش عالی هنر و اندیشه اسلامی می‌باشد و تمام فرایند آموزشی، از ثبت نام، مصاحبه تا دفاع پایان نامه در این موسسه صورت می‌پذیرد و در پایان مدرک فارغ التحصیلان از سوی دانشگاه ادیان و مذاهب اعطا خواهد گردید.
کلیه رشته های فوق علاوه بر آزمون ورودی کتبی، مصاحبه حضوری نیز دارند و پذیرش ایشان منوط به قبولی در این مصاحبه می باشد. دانشجویان می بایست پس از قبولی در آزمون سراسری، به موسسه هنر و اندیشه اسلامی مراجعه و در مصاحبه حضوری شرکت نمایند.

در حال حاضر 250 دانشجو در مقطع ارشد و دکتری بصورت حضوری و غیر حضوری در موسسه آموزش عالی هنر و اندیشه اسلامی مشغول به تحصیل هستند. بیش از 100 کلاس در طول هفته در این موسسه برای دانشجویان برگزار می گردد و بیش از 50 پایان نامه در این موسسه دفاع و پذیرفته شده است.

این مجموعه به عنوان اولین و تنها مؤسسه برخاسته از حوزه علمیه قم در زمینه تبیین مبانی نظری هنر در جامعه اسلامی به تربیت وآموزش طلاب و دانشجویان علاقمند به هنر دینی مشغول فعالیت است.

 

شماره تماس: 37840127-025 

02537838500 داخلی 238

معاون آموزش:

حجت الاسلام و المسلمین دکتر ابراهیم بازرگانی

 

مسئول امور آموزشی:

محمد رضا آقایی پارسا

 

مسئول امور دانشجویی:

سعید اقبالی زارج

 

کارشناس تحصیلات تکمیلی:

مهدی محمدنژاد

 

کارشناس آموزش:

خانم سلطانی

 

 

مدرسه اسلامی هنر
۱۶ مهر ۱۳۹۷

همه چیز از قلــــم آغاز شد

داستـــــــان تــأسیس مــدرســـه اســـلامی هنــــر

بخــوانیــد