برگزاری جلسه نقد و بررسی «هر زندگی یه قصه است»

«هر زندگی یه قصه است» تالیف قاسمعلی فراست در نشستی با حضور نویسنده در شهر قم نقد و بررسی می شود.


این جلسه نقد و بررسی به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم و مدرسه اسلامی هنر،شنبه 20 دی ماه ساعت 16 در سالن اجتماعات ساختمان ناشران، واقع در طبقه سوم نمایشگاه بین المللی کتاب حوزه دین در قم با حضور نویسنده کتاب و هادی خورشاهیان برگزار می شود.

کتاب داستانی «هر زندگی یه قصه است» اثر قاسمعلی فراست، دربرگیرنده هفت داستان کوتاه با عناوین «هر زندگی یه قصه است»، «عروسی»، «شاخه شکسته شمعدانی»، «یک انگشت عسل»، «پرده را کنار نزن»، «میرزا طاهر» و «کما» است.

داستان های مجموعه «هر زندگی یه قصه است» داستان موقعیت است؛ موقعیت هایی انسانی که نویسنده از بیان آنها قصد به لرزش درآوردن دل و تحریک احساسات مخاطبش را ندارد بلکه او با ساده ترین شکل روایی و به دور از پیچیدگی های فرمی سعی دارد برخی از ساده ترین و در عین حال در معرض فراموش شدگی ترین حالات، موقعیت ها،باورها و ساخت های موثر در زندگی انسان را در خارج از حصارهای جغرافیای تعریف شده معمول به رخ او بکشد و به وی بباوراند که موقعیت فعلی زیستی وی چیزی جز در معرض فراموشی قرار دادن حقیقت اصیل زندگی توسط وی نیست.

مجموعه داستان «هر زندگی یه قصه است» را انتشارات نیستان در 184 صفحه با شمارگان 2200 نسخه و قیمت 11 هزار تومان منتشر کرده است.
به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم و مدرسه اسلامی هنر، این اثر  شنبه 20 دی ماه ساعت 16  در سالن اجتماعات ساختمان ناشران واقع در طبقه سوم نمایشگاه بین المللی کتاب حوزه دین در قم با حضور نویسنده کتاب و هادی خورشاهیان برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =