امکان خرید بلیت سینما از طریق اپلیکیشن شاپ

شرکت تراکنش همراه ایمن با نام تجاری شاپ به عنوان یک پلتفرم در صنعت پرداخت و تجارت الکترونیک شناخته می‌شود که خدمات مختلفی ارائه می‌دهد. از جمله این خدمات می‌توان به خرید بلیت مترو و شارژ کارت مترو، خدمات خودرو در زمینه‌ی خلافی خودرو، عوارض جاده‌ای، طرح ترافیک، پرداخت جریمه و پارک حاشیه‌ای اشاره کرد. اپلیکیشن شاپ امکانات دیگری مانند پرداخت قبض موبایل، خرید بسته‌ی اینترنت، شاپ مارکت که شامل سوپرمارکت‌ها، رستوران‌ها، نانوایی و سایر موارد می‌شود، اشاره کرد.

شاپ به تازگی امکان خرید بلیت سینما از طریق اپلیکیشن شاپ را برای آسودگی بیشتر کاربران فراهم کرده ‌است. شما می‌توانید به راحتی از طریق سایت شاپ برای گجت‌های اندرویدی خود از طریق کافه بازار و گوگل پلی و برای گجت‌های IOS خود از طریق سیب بازار و سیب ایرانی اقدام به دانلود این اپلیکیشن کنید و به راحتی از خدمات اپلیکیشن شاپ استفاده کنید.

اپلیکیشن شاپ شامل نسخه وب هم می‌شود که از طریق سایت می‌توانید به راحتی وارد شده و خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنید.

شرکت تراکنش همراه ایمن شاپ امکان خرید بلیت سینما به‌صورت آنلاین از طریق اپلیکشن‌ شاپ را برای کاربران فراهم می‌کند تا به راحتی و در مدت زمان کوتاهی بلیت سینمای فیلم مورد علاقه‌ی خود را از سینمای مورد نظر خود خریدارای کنید. این کار موجب می‌گردد در زمان صرفه‌جویی کرده و با دنیای دیجیتال بیشتر هماهنگ و همراه شوید.

امکان خرید آنلاین بلیت سینما از طریق اپلیکیشن شاپ در حال حاضر در شهرهای تهران، کرج، اصفهان، تبریز، مشهد، محمودآباد، اردستان، اهر، اوز، رشت، زنجان، سمنان، شاهرود، شیراز، قم، کرمان و گرگان در دسترس است. این امکان به زودی برای سایر شهرهای ایران هم فراهم می‌گردد.

در استان تهران امکان خرید بلیت سینما توسط اپلیکیشن شاپ در سینماهای زیر وجود دارد:

پردیس سینمایی لوتوس مال
پردیس سینمایی کوروش
پردیس سینمایی چارسو
پردیس سینمایی ایران مال
پردیس سینمایی صبا مال
پردیس سینمایی ارگ
سینما تئاتر گلریز
موزه سینما
پردیس سینمایی نارسیس
پردیس سینمایی گالریا
پردیس سینمایی هدیش
پردیس سینمایی زندگی
پردیس سینمایی مگامال
سینما گالری سمرقند
سینما ماندانا تهران
سینما ایران تهران
سینما جوان ایران
پردیس سینمایی شهرک
در اصفهان می‌توانید بلیت سینمایی فیلم مورد نظر خود را از پردیس سینمایی سیتی سنتر اصفهان تهیه کنید. پردیس اکومال کرج و سینما پرشین مهرشهر هم در کرج امکان خرید اینترنتی بلیت را از طریق اپلیکیشن شاپ فراهم کرده‌اند.

در تبریز سینماهای:

سینما فرهنگیان تبریز
سینما الف تبریز
سینما ستاره باران تبریز
پردیس سینمایی لاله پارک تبریز
در مشهد سینماهای:

پردیس سینمایی مشهد
پردیس سینمایی گلشن مشهد
مجموعه سینمایی سیمرغ شهد
پردیس ویلاژ توریست مشهد
در محمودآباد سینمای، پردیس سینمایی سیمرغ محمودآباد، در اردستان سینما فرهنگ اردستان، در اهر سینما قدس اهر، در شهر اوز سینما فردوسی اوز، در رشت سنما ۲۲بهمن رشت، در زنجان سینما روشا زنجان، در سمنان سینما یادمان سمنان، در شاهرود سینما هلال شاهرود، در شیراز دو سینمای مجموعه سینمایی هنر آفتاب شهر شیراز و پردیس سینمایی گلستان، در قم سه سینمای سینما آیه قم، سینما ونوس قم و سینما شهر آفتاب قم، در استان کرمان سینما شهر تماشا کرمان و در استان گرگان پردیس سینمایی کاپری گرگان امکان خرید بلیت از طریق اپلیکیشن شاپ را فراهم کرده‌اند.

کاربران اپلیکیشن شاپ بعد از دانلود و نصب نرم افزار شاپ می‌توانند به راحتی وارد منوی خرید بلیت سینما شوند، شهر خود را انتخاب کنند و سپس فیلم مورد نظرشان را از سینمای مورد نظر و موجود در اپلیکیشن انتخاب نمایند. با کلیک بر روی فیلم مورد نظر منوی انتخاب روز و ساعت‌های در دردسترس نمایان می‌گردد و می‌توانید به راحتی روز مورد نظرتان را انتخاب نمایید. سپس ساعت نمایش فیلم و هزینه بلیت با توجه به نوع سینما و روز مشخص می‌گردد. به راحتی بعد از انتخاب روز یک صفحه دیگر نمایان می‌شود که می‌توانید از طریق آن صندلی‌های قابل خرید، رزرو شده و صندلی‌هایی که به دلیل فاصله اجتماعی برای شرایط کرونا باید خالی بمانند را ببینید. بعد از انتخاب صندلی مورد نظر به رنگ سبز در می‌آید که این به آن معنا است که شما این صندلی را رزرو کرده‌اید. سپس دکمه تایید را فشار داده و یکی از راه‌های پرداخت را انتخاب می‌کنید.

شما می‌توانید از طریق درگاه اینترنتی مبلغ بلیت خود را پرداخت کنید و یا از طریق کیف پول شاپ این کار را انجام دهید.

برای شارژ کیف پول شاپ خود کافیست وارد قسمت پروفایل شده و مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید و سپس از طریق درگاه اینترنتی پرداخت نمایید.

مزایای شارژ کیف پول اپلیکیشن شاپ برای تهیه‌ی بلیت سینما این است که دیگر نیازی نیست هربار که سفارش، خرید و خدماتی را می‌خواهید دریافت کنید جهت پرداخت آن رمز پویا خود را بگیرید و وارد کنید. کیف پول شاپ این کار را برای کاربران راحت کرده است. همانطور که گفته شد به دلیل عدم نیاز به ورود رمز پویا در هر مرحله استفاده از خدمات اپلیکیشن شاپ پرداخت با کیف پول شاپ ایمن‌تر و امن‌تر است. می‌توانید اخبار اطلاعات شرکت شاپ را از طریق مجله شاپ به طور کامل و به روز شده دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − دوازده =